top of page
land-plot-with-nature-landscape-location-pin (2)_edited.jpg

Odkoupíme Vaše  Pozemky
& Nemovitosti bez využití

Nabízíme odkup Vašich pozemků & nemovitostí bez využití a to formou akciového podílu v naší společnosti. Stáváte se tak akcionáři investičního portfolia nemovitostí se zajištěným měsíčním příjmem s ročním výnosem 4,7 %.

Our Services

Čím se vyznačují naše služby

Specializujeme
se na pozemky
& nemovitosti

 

Nabízíme odkup pozemků & nemovitostí, a to i těch

s vyšším rizikem. Nabídneme Vám nejlepší možnou cenu na trhu a zajistíme Vaše pravidelné měsíční příjmy ve výši 4,7% ročně z ceny nemovitosti.

Kupujeme
i rizikové nemovitosti

 

Hledáte řešení pro pozemky & nemovitosti bez využití, v exekuci, velmi těžce prodejné ?Nabízíme odkup i rizikových pozemků & nemovitostí se zástavou či exekucí, nebo jinak zatížené

Nabízíme rychlé
a efektivní
řešení

Na vaše požadavky reagujeme rychle a efektivně. Zajistíme hladký a bezproblémový průběh celého procesu odkupu vašich pozemků & nemovitostí.
 

Maximalizujeme 
Vaše výnosy
z nemovitostí 

Cílíme na maximalizaci hodnoty Vašich pozemkových a nemovitostních investic prostřednictvím promyšlených strategií jejich využití. Vaší odměnou jsou dlouhodobé výnosy a jistota.

Jsme zkušený a stabilní partner
 

Jsme na trhu s nemovitostmi etablováni již řadu let a disponujeme rozsáhlými zkušenostmi a znalostmi. Nabízíme stabilní a spolehlivé služby pro Vaše investice.

 

Komplexní právní servis v ceně
 

Nabízíme komplexní právní servis. Zajišťujeme právní analýzu, přípravu smluvní dokumentace a další služby. Nemusíte se tedy starat o realizaci prodeje.

 

PROČ INVESTOVAT FORMOU SPOLUVLASTNICTVÍ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI:
BEZPEČNOST & SÍLA KAPITÁLU

Investování pozemků a nemovitostí do akciové společnosti přináší bezpečnost díky rozložení rizika a silnější pozici na trhu z kumulovaného kapitálu investorů. Tento kolektivní fond umožňuje přístup k větším projektům a zajišťuje profesionální správu majetku, což vede ke stabilnímu růstu hodnoty a optimalizaci výnosů. Spoluvlastnictví tak nabízí cestu k bezpečnější a ziskovější investici.

Máte pozemky & nemovitosti bez využití ? 

Staňte se našimi akcionáři a užívejte si svůj měsíční výnos z Vaší nemovitosti

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte nabídku Vašeho pozemku & nemovitosti k prodeji. Vaše finanční budoucnost může začít právě dnes.

bottom of page