Byt 1 kk / 33 m2/ top stav

Jelínkova, Kobylisy, 180 00 Praha 8, Česká republika

Na prodej

4.750.000Kč

Property Description

Prodej bytu 1kk 33m2

ul. Jelínkova, Praha 8 - Kobylisy

Prodej nadstandartního bytu 1+kk ve 3.podlaží panelového domu po rekonstrukci.

Samotný bytový dům je po rekonstrukci, je zateplený a osazený novými plastovými okny, přístup do domu je elektronicky zabezpečen a dům má nový výtah.

Bytový dům panelové 6. podlažní zástavby se nachází ve velice klidném místě a je posledním bytovým domem v řadě zástavby - přímo sousedí s Čimickým hájem, velice vhodným na procházky a relaxaci.

V okolí domu je mnoho volného prostranství se zelení a jednotlivé bytové domy jsou od sebe prostorně rozmístěny.

V přímé docházkové vzdálenosti najdete školku, školu, mezinárodní školu, sportoviště, obchody, stanici metra Ládví, autobusovou zastávku.

V okolí domu je dostatek parkovacích míst pro majitele i návštěvníky.

Samotný byt prošel kompletní důkladnou rekonstrukcí včetně rozvodu elektřiny, vody a odpadu. V celém bytě jsou nové omítky a vinylové podlahy. Byt je vybaven zakázkovou kuchyňskou linkou až do výše stropu, včetně vestavných spotřebičů (trouba AEG, myčka Bosch, lednice, sklokeramická varná deska digestoř, designový dřez). Prostorná koupelna je nově obložená luxusním velkoplošným obkladem, je vybavená velkým moderním skleněným sprchovým koutem, dále novou pračkou a sušičkou zn. Beko, bílým koupelnovým nábytkem (umyvadlová skříňka a rohová skříň), žebřinovým elektro radiátorem se samostatným ovládáním.

Toaleta je rovněž po rekonstrukci, nově obložená a nově vybavená. Vchodové dveře do bytu jsou nové s výstuží proti krádeži, protipožární, s bezpečnostním kováním a vícebodovým zamykáním. Ve vstupní chodbě je prostorná, na zakázku vyrobená vestavná skříň designově sladěná s kuchyňskou linkou (stejný výrobce) z jedné poloviny osazena velkým zrcadlem. Na stěně v obývacím pokoji najdete velkoplošnou televizi.

K bytu náleží rovněž malý kumbál vedle výtahové šachty naproti vstupu do bytu, tento je rovněž po rekonstrukci.

Další příjemný bonus tohoto bytu představuje výhled na otevřené a bohatě osazené prostranství kolem domu. Okna bytu jsou směřována na východ a jsou doplněna žaluziemi. Celý byt je velice slunný, prostorný a netradičně uspořádaný. Působí vyrovnaným a příjemně klidným dojmem.

V domě vládnou vynikající sousedské vztahy a svým klidným, vstřícným a bezpečným pojetím je velice vhodný pro bydlení především starších lidí, nebo lidí vyhledávajících klid a pohodu.

Byt je nabízen přímým majitelem, bez realitní kanceláře a bez provizního poplatku.

Contact Agent

Kelly Parker

123-456-7890

Property Details

Property Type

Byt

Bedrooms

1

Bathrooms

3.5

Size

Floors

Year Built

6,000 sqft

2

1984

Property Location

Jelínkova, Kobylisy, 180 00 Praha 8, Česká republika