top of page

Apartmány do 40 m2

Apartmán do 40 m2,
investiční volba se skvělou návratností

Naše společnost se zaměřuje na investice do nemovitostí v Dubaji a jedním z našich oblíbených investičních nástrojů jsou apartmány k pronájmu o velikosti do 40 metrů čtverečních. Tyto apartmány jsou v Dubaji velmi atraktivním investičním cílem díky vysoké poptávce a rychlé návratnosti investice. V následujícím textu se dozvíte více o výhodách, které taková investice může přinést.

modern-studio-apartment-design-with-bedroom-living-space.jpg
interior-modern-comfortable-hotel-room.jpg
146425906090a6524182cbd61c7691f983b60510d2.jpeg

Ekonomické ukazatele investice kategorie do 40 m2

375edbe5-city-6080-1666615a2c3.jpeg

Proč apartmány do 40 m2

Vážení investoři,

rádi bychom Vám představili zajímavou investiční příležitost v Dubaji. Naše společnost investuje do apartmánů o velikosti do 40 metrů čtverečních, které jsou velmi oblíbené mezi turisty pro výnosné krátkodobé pronájmy. Tyto apartmány jsou umístěny výhodně v dosahu pobřeží či centra Dubaje, což umožňuje klientům zvolit si optimální polohu pronájmu dle svého účelu využití.

V Dubaji je vysoká poptávka po krátkodobých pronájmech a naše apartmány jsou velmi žádané. Investice do takového apartmánu se může vrátit během 8 let, což je velmi rychlá návratnost investice. Veškeré apartmány do kterých investujeme jsou plně vybaveny a připraveny k pronájmu, což snižuje náklady na údržbu a zajišťuje stálý příjem z pronájmu.

Dubaj je atraktivním místem pro investice do nemovitostí díky svému dynamickému ekonomickému růstu a přívětivému podnikatelskému prostředí. Spolu s naší investiční společností máte možnost vstoupit na trh s nemovitostmi v Dubaji s minimálním rizikem, kompletně zajištěným investičním servisem, zprávou investičního portfolia a s vysokým výnosem.

Pokud hledáte atraktivní a stabilní investiční příležitost, neváhejte nás kontaktovat. Naše investiční společnost Vám ráda poskytne další informace o investici.

Ukázková kalkulace investice pro Apartmán tř. Studio 40m2

Pořizovací hodnota apartmánu dle oblasti a vybavení cca 4.250.000 Kč
Veškeré ekonomické ukazatele a výše výnosů v této tabulce jsou vypočteny v režimu 30 dnů/ měsíc, 360 dní v roce 

při průměrném ročním využití 85%.

bottom of page