top of page

Apartmány do 65 m2

Apartmán do 65 m2, jedno a dvou ložnicové provedení, vysokou využitelnosti

Investovat do nemovitostí v Dubaji může být pro mnohé investory atraktivní volbou. V posledních letech se totiž Dubaj stal jedním z nejrychleji rostoucích ekonomik na světě a přitahuje stále větší množství turistů, byznysmenů a expatů, kteří hledají nové příležitosti. A právě investice do apartmánů k pronájmu o velikosti do 65 metrů čtverečních se stává stále oblíbenější.

Takové apartmány jsou vhodné jak pro krátkodobé, tak i pro dlouhodobé pronájmy a mají vysokou míru využití. Můžete je pronajmout turistům na dovolené, kteří hledají ubytování v blízkosti atrakcí, jako jsou například pláže nebo nákupní centra. Zároveň jsou ale ideální i pro bydlení expatů, kteří hledají moderní a luxusní bydlení v centru města.

Díky vysoké poptávce a návratnosti investice se takové apartmány stávají velmi lukrativním investičním nástrojem. Naše investiční společnost se specializuje právě na takové investice a nabízíme našim klientům možnost investovat do takových nemovitostí s minimálním rizikem a vysokým potenciálem výnosu.

Pokud tedy hledáte novou příležitost pro investici, může být investice do apartmánů v Dubaji ideální volbou. S naší investiční společností můžete být jistí, že vaše investice bude v dobrých rukou a přinese vám zajímavý výnos. Kontaktujte nás a dozvíte se více o našich službách a investičních možnostech v Dubaji.

modern-studio-apartment-design-with-bedroom-living-space.jpg
modern-luxury-bedroom-suite-bathroom.jpg
wind-blows-woman-s-hair-while-she-stands-bridge-before-beautiful-skyscrapers-dubai.jpg

Ekonomické ukazatele investice kategorie do 65 m2

375edbe5-city-6080-1666615a2c3.jpeg

Proč apartmány do 65 m2

Investování do apartmánů o velikosti 65 metrů čtverečních se zdá být velice přínosné pro investory, kteří hledají stabilní a dlouhodobé investice s vysokou využitelností. Tento typ nemovitosti je oblíbený u turistů, rodin a seniorů, kteří hledají pohodlné a klidné ubytování.

Apartmány jsou ideální pro krátkodobý i střednědobý pronájem, což zvyšuje jejich využitelnost a přináší investoru pravidelný příjem. Vzhledem k oblibě turistické destinace jako je Dubaj, je poptávka po ubytování v této lokalitě velmi vysoká. Investice do apartmánů v Dubaji tak může být velmi výnosná.

Další výhodou investice do apartmánů o velikosti 65 m2 je jejich snadná pronajímatelnost. Tyto nemovitosti jsou standardně vybaveny kuchyní a jídelní sestavou pro čtyři osoby, což zvyšuje zájem o jejich pronájem a zvyšuje cenu pronájmu na den. Pronajímání apartmánů na kratší dobu se stává stále populárnějším způsobem ubytování, což zvyšuje využitelnost a rentabilitu těchto nemovitostí.

Další výhodou investice do apartmánů je stabilní růst hodnoty této nemovitosti. V Dubaji se průměrná roční míra růstu pohybuje okolo 8 %, což zajišťuje výborný výnos na dlouhodobou investici. V současné době se nemovitostní trh v Dubaji stabilizuje a investice do apartmánů může být vynikající příležitostí pro investory, kteří hledají stabilní a výnosné investice.

Ukázková kalkulace investice pro Apartmán Basic 65 m2

Pořizovací hodnota apartmánu dle oblasti a vybavení cca 6.500.000 Kč
Veškeré ekonomické ukazatele a výše výnosů v této tabulce jsou vypočteny v režimu 30 dnů/ měsíc, 360 dní v roce 

při průměrném ročním využití 85%.

Tabulka výnosy apartmány Dubaj_2.jpg
bottom of page