top of page
2222.jpeg

   Apartmány Guardamar
     70 - 73 m2/ 2x ložnice, 2x koupelna

Investiční apartmány Guardamar,
investice s výnosem 12,25% ročně

Rádi bychom Vám představili skvělou investiční příležitost ve Španělsku - developerský projekt na pobřeží Costa Blanca, mezi městy Guardamar a Orihuela v provincii Alicante. Tento projekt nabízí 130 moderních apartmánů se 2 nebo 3 ložnicemi a 2 koupelnami, které jsou kompletně zařízené a připravené k okamžitému užívání.

Komplex je ideálně situován v blízkosti písečných pláží, golfových hřišť a dalších aktivit, což umožňuje majitelům užívat si vynikajícího způsobu života. Součástí komplexu je také společná zahrada s plaveckým bazénem, sauna s vířivkou, posilovna, dětské hřiště, minigolf a hřiště na pétanque.

Naše společnost investuje do těchto apartmánů, což je pro Vás zárukou kvality a bezpečnosti investice. V ceně apartmánu je zahrnuto podzemní parkovací stání, a je také možné dokoupit sklepní komoru pro další úložný prostor.

Jestliže hledáte vhodnou investici, která Vám zajistí bezstarostné bydlení v oblíbeném letovisku na Costa Blanca, pak je tento developerský projekt ideální volbou. Nezapomeňte, že cena nemovitostí v této oblasti se zvyšuje, takže neváhejte a investujte ještě dnes!

modern-studio-apartment-design-with-bedroom-living-space.jpg
fff.jpeg
666.webp

Ekonomické ukazatele investice Guardamar 70m2

88888.webp

Proč investujeme do apartmánů Guardamar ?

Tento developerský projekt na pobřeží Costa Blanca nabízí jedinečnou investiční příležitost s výnosem až 12,25% ročně. Naše investiční společnost pečlivě vybírá projekty, které poskytují výhodnost a bezpečnost pro naše investory a tento projekt splňuje oba tyto požadavky.

Oblast Costa Blanca je oblíbeným letoviskem s krásným a čistým mořem a pobřežím. Tento developerský projekt se nachází v ideální lokalitě v blízkosti všech hlavních atrakcí, jako jsou písečné pláže, golfová hřiště a další místa, která nabízejí spoustu možností pro volnočasové aktivity.

Jako investoři do těchto apartmánů, jsme pečlivě zkontrolovali každý detail projektu a jsme přesvědčeni o jeho kvalitě. Kromě toho, že jsou apartmány kompletně zařízené, mají také přidanou hodnotu v podobě společné zahrady s plaveckým bazénem, saunou s vířivkou, posilovnou, dětským hřištěm, minigolfem a hřištěm na pétanque.

Investování do španělských nemovitostí je výhodné, a tento projekt na Costa Blanca nabízí ideální příležitost pro ty, kteří hledají bezpečnou a výhodnou investici s atraktivními výnosy. Neotálejte a investujte do tohoto projektu ještě dnes, ať si můžete užívat krásného bydlení v této oblasti!

Parametry nemovitosti
 

  • bazén - komunální

  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min

  • pláž v docházkové vzdálenosti

  • terasa

Ukázková kalkulace investice pro Apartmán Guardamar 

Pořizovací hodnota apartmánů činí 5.280.000 Kč
Veškeré ekonomické ukazatele a výše výnosů v této tabulce jsou vypočteny v režimu 30 dnů/ měsíci, 360 dní v roce 

při průměrném ročním využití 75 %.

Obrázek 10.03.2023 v 20.24.jpg
bottom of page