top of page

Vybíráme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost náš cíl

Rozvržení nabízených apartmánů
Ceny a nabídky apartmánů v Rezidence IGO již od 144 800 USD

IGO 11.webp

Studio 60 m2

- 1x ložnice
- 1x obývací pokoj
- koupelnou / toaleta
- balkón
- vstupní prostor

 

9999.webp

Apartmá 143 m2

- 2x ložnice
- kuchyně s jídelnou
- obývací pokoj
- 2x koupelna / samostatná toaleta
- balkon

 

IGO 33.jpeg

Apartmá 246 m2

- 3x ložnice
3 x koupelna / toaleta
- kuchyně
- obývací pokoj
- balkón 
/ malá terasa

 

IGO VSTUP.webp

Apartmány v Rezidenci IGO
APARTMÁNY INSPIROVÁNY LEGENDÁRNÍM BEVERLY HILLS

Vítejte v našich luxusních apartmánech v Dubaji, ve stylu Miami! Užijte si pocit prvotřídního ubytování s nádherným výhledem na palmové háje, modré bazény a umělé vodopády. Stylové interiéry vás okouzlí a nabídnou vám nejlepší možnou kvalitu života. Když vstoupíte do komplexu, ocitnete se v atmosféře nejluxusnějších hotelů v těchto amerických městech. Vyberte si z naší nabídky a zažijte dokonalý životní styl v těch nejkrásnějších místech světa.

Infrastruktura o které jste snili !

Vítejte v Rezidenci IGO, luxusních apartmánech nacházejících se v obytné čtvrti Jumeirah Village Circle v Dubaji. Tato oblast je ideální pro rodiny, návštěvníky Dubaje a ty, kteří chtějí poznat krásy tohoto města. Můžete se těšit na vynikající dopravní dostupnost a kvalitní infrastrukturu, včetně supermarketů, škol, školek, basketbalových hřišť, food courtů a kin. Naše apartmány jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi, kteří hledají luxusní a pohodlné bydlení v srdci Dubaje.

Galerie apartmánů Danube Opalz

Luxusní resort IGO to jsou špičkové apartmány ve stylu Miami

Vstupte do světa nekonečného luxusu v našich apartmánech v Dubaji ve stylu Miami! Připravili jsme pro vás nejlepší prvotřídní ubytování, které můžete v těchto městech najít. Navozená atmosféra je tak neuvěřitelná, že se budete cítit jako v nejluxusnějším hotelu na světě. Pokud hledáte styl a eleganci, pak jste na správném místě.

Každý náš apartmán je navržen s velkou precizností a nabízí výhled na palmové háje, modré bazény a umělé vodopády. Když vstoupíte do našeho komplexu, budete okamžitě unášeni vlnou luxusu a stylu. Interiér každého apartmánu je neuvěřitelně elegantní a pohodlný, aby vám poskytl nejlepší možnou kvalitu života.

Nabízíme vám velmi luxusní bydlení s vynikající atmosférou a stylem miami. Naše nabídka apartmánů je skvělá pro ty, kteří hledají nekonečný komfort a bezkonkurenční zážitek. Navštivte nás a přesvědčte se sami, že jsme tím pravým místem pro vaše snové bydlení.

Tak neváhejte a vyberte si z naší nabídky apartmánů a zažijte dokonalý životní styl v těch nejkrásnějších místech světa. Jsme připraveni vám poskytnout nejlepší zážitek, na jaký jste kdy narazili. Vaše spokojenost je naší prioritou.

bottom of page