top of page
AAA444.webp

   Apartmány Gran Alacant
     70 m2/ 2x ložnice, 2x koupelna, garáž, terasa

Investiční apartmány Gran Alacan,
investiční s výnos 12,25% ročně

Hledáte skvělou investiční příležitost v Gran Alacant? Máme pro vás skvělou nabídku - 120 moderních apartmánů s výhledem na moře a přístupem k bazénu, zahradám a dětskému koutu. Tyto nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří chtějí užít si krásné přírodní prostředí a blízkost pláže Carabassi.

Každý apartmán má prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a terasu, která umožňuje maximální přirozené osvětlení. Kuchyně je plně vybavena a všechny nemovitosti mají dvojité zasklení a bezpečnostní dveře. Každý apartmán má také individuální systém aerotermálního vytápění pro teplou vodu.

Tyto apartmány jsou vhodnou investicí pro ty, kteří hledají stabilní a výnosnou investici v realitách. Investice do nemovitosti v Gran Alacant je v současné době velmi atraktivní díky rostoucímu turistickému ruchu a rostoucí poptávce po ubytování v této oblasti.

Máme pro vás skvělou příležitost přidat se k nám a investovat do této exkluzivní nemovitosti. Kontaktujte nás a získejte více informací o této skvělé investiční příležitosti. Nechte své peníze pracovat pro vás a užijte si výnosy z investice v této malebné oblasti na pobřeží Costa Blanca.

modern-studio-apartment-design-with-bedroom-living-space.jpg
AAA333.webp
AAA777.webp

Ekonomické ukazatele investice Gran Alacant 70 m2

AAA1000.webp

Proč investujeme do apartmánů Gran Alicant ?

Investujeme do těchto apartmánů a této oblasti, protože nabízejí vynikající ekonomickou výhodnost. S výstavbou bytových jednotek na pobřeží Costa Blanca se neustále zvyšuje poptávka po nemovitostech v této oblasti a tato lokalita je považována za jednu z nejlepších pro investice.

V první řadě jsou tato místa výborným zdrojem trvalého příjmu, a to nejen díky dlouhodobému pronájmu, ale také díky turistickému ruchu. Zájem o pronájem apartmánů v této oblasti neustále roste a investice do této nemovitosti vám umožní získat pasivní příjem z pronájmu.

V druhé řadě, cena nemovitostí v této oblasti je stále relativně nízká v porovnání s jinými turistickými lokalitami v Evropě. Z tohoto důvodu se jedná o výbornou investiční příležitost, protože je velmi pravděpodobné, že cena nemovitostí v této oblasti v budoucnu poroste a tím vám umožní získat značný kapitálový zisk.

V neposlední řadě, tato lokalita nabízí řadu vynikajících služeb a zajímavostí, které přitahují turisty po celý rok. Gran Alacant a okolní oblasti jsou plné přírodních krás, historických památek a kulturních akcí. Kromě toho je zde mnoho skvělých restaurací, kaváren a obchodů, které jsou ideální pro ty, kteří hledají kvalitní životní styl na pobřeží.

Z těchto důvodů je investice do těchto apartmánů a této oblasti vynikající příležitost pro ty, kteří hledají stabilní a dlouhodobou investici s možností vysokého výnosu a zároveň se chtějí těšit z krásy přírody a kultury této oblasti.

Parametry nemovitosti
 

  • bazén - komunální

  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min

  • pláž v docházkové vzdálenosti

  • terasa

Ukázková kalkulace investice pro Apartmán Gran Alacant

Pořizovací hodnota apartmánů činí 4.560.000
Veškeré ekonomické ukazatele a výše výnosů v této tabulce jsou vypočteny v režimu 30 dnů/ měsíci, 360 dní v roce 

při průměrném ročním využití 75 %.

Obrázek 10.03.2023 v 20.25.jpg
bottom of page