top of page

Vybíráme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost náš cíl

Rozvržení nabízených apartmánů
Ceny a nabídky apartmánů v Danube Opalz již od 159 800 USD

Danube-Opalz-studio.webp

Studio 34 m2

- 1x ložnice
- studio vybaveno kuchyňským koutem
- koupelnou
- terasou


 

Danube-Opalz-1br.webp

Apartmá 67 m2

- 1x ložnice
- kuchyně s jídelnou
- obývací pokoj
- koupelna / samostatná toaleta
- terasa

 

Danube-Opalz-2br.webp

Apartmá 93 m2

- 2x ložnice
2 x koupelna
- kuchyně
- obývací pokoj
- terasa s bazénem
 / malá terasa

 

Apartmány Danube Opalz
LUXUSNÍ BYTY SE SYSTÉMEM „CHYTRÝCH DOMÁCNOSTI
OD UZNÁVANÉHO DEVELOPERA DANUBE PROPERTIES

23patrový luxusní komplex Opalz nabídne potenciálním rezidentům to nejlepší ze zařízení pro trávení času s rodinou v plovoucím kině, u bazénů a BBQ prostor a pro některé chvíle o samotě v posilovně, lázních, lounge baru, kavárně. , venkovní prostor pro jógu a hřiště s kulečníkem.

Dotkněte se budoucnosti se systémem chytré domácnosti

S Opalzem zapomenete na to, jaké to je sami něco opravovat, hledat řešení každodenních problémů.

Systém „chytré domácnosti“ vám umožní ovládat vše ve vašem bytě jediným kliknutím tlačítka a případný technický problém opraví služba v komplexu.
Pro pohodlí obyvatel bude na území Opalz vždy přítomen lékař nebo chůva.

Galerie apartmánů Danube Opalz

Pohodlí a zábava vtělená do dvou výškových věží s luxusními apartmány

Vítáme Vás v luxusním komplexu Opalz, který nabízí jedinečnou příležitost k bydlení v nejvyšší kvalitě. Tento 23patrový komplex je navržen tak, aby nabídl dokonalou rovnováhu mezi soukromím a společenským životem. S rozsáhlým spektrem zařízení a vybavení, Opalz je ideálním místem pro ty, kteří hledají to nejlepší v bydlení.

Nabízené apartmány jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí a luxus. Každý apartmán disponuje moderním vybavením a nabízí velké množství přirozeného světla a nádherný výhled na město. Každý detail je pečlivě promyšlen a designován tak, aby poskytoval dokonalou atmosféru pro bydlení.

Opalz má pro své rezidenty připravené mnoho aktivit a zábavy. Plovoucí kino nabízí jedinečný zážitek, jak si vychutnat film pod širým nebem. Pro rodinné zábavy jsou k dispozici bazény a BBQ prostory. Na druhou stranu pro ty, kteří hledají klid a pohodu, jsou k dispozici posilovna, lázně a lounge bar, kavárna, venkovní prostor pro jógu a hřiště s kulečníkem. Všechny tyto prvky jsou zde pro Vás, abyste si mohli užít kvalitní volný čas s rodinou, nebo si odpočinout a načerpat nové síly.

Opalz je navržen tak, aby poskytl všem svým obyvatelům komfort, bezpečí a přístup k prvotřídnímu vybavení. Je to místo, kde můžete žít svůj život naplno a užívat si svou soukromost, aniž byste museli opustit svůj domov. Díky své ideální poloze, Opalz nabízí pohodlný přístup k mnoha obchodům, restauracím a dalším zařízením, které jsou potřebné pro každodenní život.

Pokud hledáte luxusní bydlení s výjimečným vybavením, Opalz je pro Vás tou správnou volbou. Nechte se okouzlit tímto úžasným místem, které Vám poskytne nejlepší zázemí pro Váš komfort a pohodlí.

bottom of page