top of page

Vybíráme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost náš cíl

Rozvržení nabízených apartmánů
Ceny a nabídky apartmánů v Chi Tower již od 234 100 USD

W1234.webp

Studio 38 m2

- 1x ložnice
- kuchyně
- koupelnou / toaleta
- prostorná terasa
- vstupní prostor

 

W9876.webp

Apartmá 68 m2

- 1x ložnice
- kuchyně s jídelnou
- obývací pokoj
- 1x koupelna / samostatná toaleta
- velká terasa

 

W9911.webp

Apartmá 135 m2

- 2x ložnice
2x koupelna / toaleta
- kuchyně
- obývací pokoj
- luxusní terasa

 

W333.webp

Apartmány Chic Tawer

DOTKNĚTE SE LUXUSU V PRÉMIOVÉM MRAKODRAPU

Chic Tower v Dubaji kombinuje luxus a prvotřídní vybavení, které bylo navrženo společností DAMAC Properties ve spolupráci s klenotnickým domem de GRISOGONO. Z okna apartmánů si mohou obyvatelé užívat krásný výhled na Dubajský kanál a mrakodrap Burdž Chalífa. Komplex je známý svými prvotřídními wellness zařízeními, které pomáhají obyvatelům starat se o své zdraví.

Udělejte si čas pro sebe a své touhy

Jako obyvatel Chic Tower vám nabízíme luxusní zážitky v samém srdci Dubaje. Můžete si užít rozsáhlé lázně a sedm revitalizačních koupelí, prvotřídní kosmetický bar s krémy na míru, venkovní posilovnu a bazén, a dokonce i lenivou řeku, kde se můžete po náročném dni procházet a relaxovat. Terasy s výhledem na vodu jsou skvělým místem pro relaxaci a užívání si okolní krajiny. Užijte si pocit klidu a pohodlí v naší oáze, kde se můžete uvolnit a odpočinout si od rušného městského života. Přijďte a objevte nejlepší, co Chic Tower a Dubaj mají nabídnout!

Galerie apartmánů Danube Opalz

Luxusní apartmány se špičkovým designem, to je Chic Tower !
Probuzení s výhledem na slavný Dubajský kanál

Chic Tower je synonymem pro luxus a prvotřídní vybavení. Tento nádherný resort se nachází v Dubaji a byl navržen společností DAMAC Properties ve spolupráci s renomovaným klenotnickým domem de GRISOGONO. Chic Tower se pyšní unikátním designem a výjimečným umístěním přímo u Dubajského kanálu s výhledem na mrakodrap Burdž Chalífa.

Výhled z oken apartmánů v Chic Toweru je prostě ohromující. Hosté mohou obdivovat panoramatický výhled na nádherný Dubajský kanál a nejvyšší mrakodrap světa - Burdž Chalífa. Pokoje jsou elegantně zařízeny a nabízejí hostům všechny moderní pohodlí, které by si mohli přát. Tyto luxusní apartmány jsou vhodné pro páry, rodiny nebo jednotlivce, kteří chtějí zažít jedinečný pobyt v Dubaji.

Charakteristickým rysem Chic Toweru je přítomnost prémiových wellness zařízení. Tyto zařízení pomohou hostům pečovat o své zdraví a nabídnou jim relaxaci po celodenním objevování města. K dispozici jsou sauny, vířivky, fitness centra a další prvotřídní služby. Hosté mohou také využívat bazény a terasy s úchvatným výhledem.

Chic Tower je jedním z nejlepších resortů nabízených v současné době. Jeho luxusní vybavení a prvotřídní služby udělají z pobytu nezapomenutelný zážitek. Kromě toho, že resort nabízí úchvatný výhled na Dubajský kanál a Burdž Chalífu, hosté se mohou těšit na nákupy v blízkých luxusních obchodech, nebo si vychutnat chutnou kuchyni v jednom z mnoha restaurací. Chic Tower je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít luxus a nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších měst světa.

bottom of page