top of page

Apartmány Vista Lux
Projekt o počtu 2000 Apartmánů

Vista Lux je rezidenční komplex, který je součástí DAMAC Hills 2 v Dubaji. Projekt realizuje společnost DAMAC Properties a dokončení stavby je naplánováno na do konce roku 2023.

Vista Lux nabízí studia a apartmány s jednou a dvěma ložnicemi. Komplex bude mít celkem 2000 bytových jednotek.

Vista-Lux-8.jpg.webp

Nabízíme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost, náš cíl

Rozvržení / půdorysy nabízených apartmánů
Ceny apartmánů začínají již od 307.500 USD, včetně vybavení

Danube Group, spolehlivý partner

Danube Group obdržela více než 50 grantů v různých kategoriích, podpořených stabilním růstem a obrovskou důvěrou zákazníků. Filozofií skupiny je poskytovat vynikající kvalitu a vytvářet dlouhodobé partnerství.

Apartmány Vista Lux, nemovitost s rozlehlou zahradou doplněná vodním světem

Rezidence budou kompletně zařízeny a vybaveny spotřebiči. Ložnice mají moderní vybavení a koupelny mají moderní a kompletní vybavení. Jednotky dále disponují šatnami, prádelnami a prostornými balkony s výhledem do okolí, krajinářských parků a umělých rybníků.

Komplex nabízí parkování a 24hodinovou ostrahu s kamerovým dohledem, stejně jako systémy vytápění a klimatizace.
Vista Lux nabízí různé vybavení, včetně:

  • Bazény

  • Dětská hřiště

  • Fitness centrum

  • Lázně

  • Sauny

  • 1,5 km pěší a cyklistická stezka
     

Oblast nabízí množství kaváren, restaurací, supermarketů, maloobchodních prodejen, fontán, zábavních podniků a rekreačních oblastí. Obyvatelé se mohou těšit také na umělou pláž, motýlí zahradu, kriketové hřiště, amfiteátr a tobogán.

Minimální velikost bytu je 89,7 m2.
 

Vista Lux se nachází v blízkosti Sheikh Zayed Road a Al Ain Road, které nabízejí obyvatelům snadný přístup do ostatních částí města. Komunita má také lodní a jednokolejné trasy. Na dubajské mezinárodní letiště dojedete od komplexu za 45 minut. Nákupní centrum Dubai Outlet Mall se nachází 20 minut jízdy autem a nabízí maloobchodní prodejny, kavárny, rekreační oblasti a kino.

Obyvatelé mohou využít místních sportovních zařízení a zábavních podniků, včetně zenové zahrady, rybářského jezera, labyrintu, paintballového hřiště, fotbalového hřiště, kina, vodáckého prostoru a zahrady na piknik.

Škola Jebel Ali je nejbližší vzdělávací institucí a má britský učební plán. Další školy a školky, jako je Wonder Years Nursery, lze nalézt v sousedních obcích.

Pro lékařskou péči mohou obyvatelé zajít do nemocnice Mediclinic Parkview Hospital, která se nachází 22 minut jízdy od komplexu.

Zde se můžete podívat na vizualizaci projektu

bottom of page