top of page

Apartmány VIEWZ by Danube
Projekt o počtu 1120 Luxusních Apartmánů

Když se luxus setkává s důvěrou, přechází v zážitek, který je nepředstavitelný. Představujeme Viewz by Danube - ikonické dvojče, které se nachází v JLT. Projekt je nastaven tak, aby předefinoval váš způsob života s nadstandardními interiéry a luxusním designem.

Viewz by Danube nabízí panoramatický výhled na město prostřednictvím jejich na míru vytvořeného studia, 1, 2, 3 ložnice a stylových vil Sky.

2212_1674809932.png
building.png

Vybíráme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost náš cíl

Rozvržení / půdorysy nabízených apartmánů
Ceny apartmánů začínají již od 345.000 USD, včetně vybavení

Danube Group, spolehlivý partner

Danube Group obdržela více než 50 grantů v různých kategoriích, podpořených stabilním růstem a obrovskou důvěrou zákazníků. Filozofií skupiny je poskytovat vynikající kvalitu a vytvářet dlouhodobé partnerství.

Apartmány VIEWZ by Danube, nemovitost, která nově definuje luxusní bydlení a překoná očekávání i těch nejnáročnějších

Viewz Residence by Danube Properties je nový rezidenční projekt, který se nachází v Jumeirah Lake Towers v Dubaji a nabízí luxusní studia až apartmány se 3 ložnicemi a vily se 4 ložnicemi. Zažijte bezkonkurenční velkolepé designy od Aston Martin na Středním východě prostřednictvím tohoto dokonalého vývoje, který se stane ztělesněním luxusního bydlení.

Staňte se součástí tohoto ikonického životního stylu navrženého v nejprivilegovanějším místě Dubaje, které nabízí vzácné připojení a dojíždění po celém městě. Strategicky vybrané místo pro nejlepší výhody umístění a blízkost činí váš život ve všech směrech dostupnější a jednodušší.

Tyto brilantní památky domů jsou navrženy pečlivě s luxusním designem a dekorem. Vytváříme plně zařízené domy pro pár prémiových lidí, kteří chtějí prozkoumat život s větším pohodlím a elegancí. Nejen o domech, ale i o samotném vývoji je umění, které si můžete uchopit do srdce na celý život.

Úžasný exteriér výstavby v kombinaci s přírodními prvky a luxusním vybavením se prolíná a vytváří pro obyvatele nejzajímavější a uklidňující prostředí pro zažití zdejšího života. Takže si brzy zarezervujte své domovy a užijte si životní styl v klastru JLT v Dubaji, kde vám životní styl poskytuje prémiový přístup k nábřežím a plážím.

Hlavní přednosti:

  • Luxusní designová studia, 1-3 BR apartmány a 4 BR vily

  • Prémiové funkce a pozoruhodné vybavení

  • Bezproblémové dojíždění k hlavním památkám a destinacím

  • Jedinečná infrastruktura pro obyvatele

  • Navrženo exkluzivně společností Aston Martin

Zde se můžete podívat na vizualizaci projektu

Zde se můžete podívat na vizualizaci projektu

bottom of page