top of page
1.jpeg

Apartmány Gemz Danube
Projekt: 270 Apartmánů

Nový projekt společnosti předního developera Danube nově definuje luxusní bydlení v srdci Al Furjan. Tento unikátní projekt s ohromující architekturou ve tvaru pyramidy je nadcházejícím mezníkem. Projekt postavený na vynikajícím místě nabízí prostorné byty, špičkovou občanskou vybavenost, snadnou dostupnost veřejné dopravy a nákupních center a mnoho dalšího.

2088_1653650380.png

Vybíráme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost náš cíl

Rozvržení nabízených apartmánů
Ceny a nabídky apartmánů v Danube Gemz již od 245.000 USD

GEMZ-Floor-plan_web-6.jpeg
GEMZ-Floor-plan_web-5.jpeg
GEMZ-Floor-plan_web-7.jpeg

Danube Group, spolehlivý partner

Danube Group obdržela více než 50 grantů v různých kategoriích, podpořených stabilním růstem a obrovskou důvěrou zákazníků. Filozofií skupiny je poskytovat vynikající kvalitu a vytvářet dlouhodobé partnerství.

Galerie apartmánů Danube Gemz

GEMZ by Danube properties je nová nemovitost, která nově definuje luxusní bydlení v srdci Al Furjan

GEMZ by Danube properties je nová nemovitost, která nově definuje luxusní bydlení v srdci Al Furjan. Tento unikátní projekt s ohromující architekturou ve tvaru pyramidy je nadcházejícím mezníkem. Projekt vestavěný v prestižní lokalitě nabízí prostorné byty, špičkovou občanskou vybavenost, snadnou dostupnost MHD a nákupních center a mnoho dalšího.

 

Vybavení

Nemovitosti GEMZ by Danube budou zahrnovat kriketové hřiště, zahradu, kosmetický salon, parkoviště, grilovací plochy, tělocvičny, dětská hřiště, venkovní kino, kanceláře, padel tenis, párty místnost, saunu, sluneční terasu, plavecký bazén bazén, mezi vybavení.

 

Klíčová informace

  • Struktura rezidenčních realitních projektů v Al Furjan má tvar pyramidy a architektovy vizualizace zobrazují bazény na každém balkoně.

  • K dispozici bude zejména kriketové hřiště.

  • Společnost Danube Properties otevře 30. května 2022 svou pyramidovou budovu „Gemz“ ve tvaru 350 milionů Dh v Al Furjan.

  • Skládá se z 270 bytů a vyznačuje se inovativními konvertibilními dispozicemi, které umožňují přeměnit byt s jednou ložnicí na byt se dvěma ložnicemi a dvoulůžkový na byt se třemi ložnicemi.

  • Většina apartmánů má bazén s aqua posilovnou a protiproudem.

  • Ceny začínají na 550 000 Dh a Danube Properties také poskytuje měsíční splátkový plán ve výši 1 %.

  • 14patrová budova má celkovou plochu 530 000 čtverečních stop.

  • Dne 28. května 2022 se začaly prodávat projekty rezidenčních bytů Gemz v Al Furjan, přičemž stavba by měla být zahájena o tři měsíce později. Dodání je naplánováno na třetí čtvrtletí roku 2024.

  • Developer v červnu 2022 uvedl, že projekt byl vyprodán během několika hodin od jeho otevření.

 

Blízké prodejny a obchody

Množství obchodů a vybavení v docházkové vzdálenosti může podstatně ovlivnit kvalitu života a může být rozhodujícím faktorem při rozhodování o tom, kde bydlet. Zde je seznam všech aktuálně otevřených podniků poblíž GEMZ by Danube Dubai.

 

Danube Group obdržela více než 50 grantů v různých kategoriích, podpořených stabilním růstem a obrovskou důvěrou zákazníků. Filozofií skupiny je poskytovat vynikající kvalitu a vytvářet dlouhodobé partnerství.

Zde se můžete podívat na vizualizaci nabízeného projektu.

Zde se můžete podívat na umístěni projektu v centru města Dubaj, SAE

bottom of page