top of page

Apartmány Elitz 2 By Danube
Projekt o počtu 788 Luxusních Apartmánů

Ikonické architektonické mistrovské dílo zasazené do prosperující komunity JVC. Připravte se na to, že budete uchváceni svou jedinečnou architekturou a bezproblémovou dostupností k Al Khail Road, Sheikh Mohammed Bin Zayed Road a Sheikh Zayed Road. Objevte harmonickou směs obytných prostor v Elitz 2, která nabízí řadu možností včetně studií, 1, 2 a 3 BHK apartmánů.

banner_inner_edited.jpg
WhatsApp-Bild-2023-07-25-um-08.16.51.jpg

Nabízíme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost, náš cíl

Rozvržení / půdorysy nabízených apartmánů
Ceny apartmánů začínají již od 245.000 USD, včetně vybavení

Danube Group, spolehlivý partner

Danube Group obdržela více než 50 grantů v různých kategoriích, podpořených stabilním růstem a obrovskou důvěrou zákazníků. Filozofií skupiny je poskytovat vynikající kvalitu a vytvářet dlouhodobé partnerství.

Apartmány Elitz 2 By Danube, nemovitost, která nově definuje luxusní bydlení a překoná očekávání i těch nejnáročnějších

Odhalení mistrovského díla Elitz 2 v JVC , luxusním výškovém rezidenčním projektu od Danube Properties, který nabízí elegantní designová studia, apartmány s 1, 2 a 3 ložnicemi . Tato fasáda je připravena nastavit nová měřítka v architektonické dokonalosti a současném bydlení. Díky své vynikající poloze a jedinečnému designu slibuje tento prestižní projekt stát se ikonickým mezníkem v živé komunitě.

Vstupte do světa, kde se luxus snoubí s inovací, kde architektonické zázraky nově definují městské bydlení a kde byl každý detail pečlivě zpracován tak, aby pozvedl váš životní styl. Vítejte v útočišti přepychu, které plynule spojuje špičkový design, bezkonkurenční pohodlí a jedinečný životní styl.

Základem je pohodlí, které nabízí bezproblémové připojení k hlavním silničním sítím, včetně Al Khail Road, Sheikh Mohammed Bin Zayed Road a Sheikh Zayed Road. Ať už dojíždíte do práce, prozkoumáváte atrakce města nebo si užíváte poklidné jízdy, přístup k těmto hlavním dopravním tepnám zajišťuje hladkou a bezproblémovou cestu.

Interiéry odrážejí harmonické spojení estetiky a funkčnosti. Bezchybná pozornost věnovaná detailům je patrná v každém rohu, od vysoce kvalitních povrchových úprav až po promyšleně navržená uspořádání. Objevte otevřené obytné prostory, které plynule přecházejí do dobře vybavených kuchyní a vytvářejí pocit prostoru a plynulosti, který doplňuje současné bydlení. Rozměrná okna přivádějí dostatek přirozeného světla, prosvětlují váš domov a vytvářejí teplou a přívětivou atmosféru.

Dopřejte si množství prvotřídního vybavení a zařízení, které uspokojí všechny vaše potřeby. Projekt se může pochlubit nejmodernějším fitness centrem, kde se můžete zapotit a zůstat ve formě, aniž byste opustili pohodlí domova. Osvěžte se v šumivém bazénu, který je obklopený svěžími upravenými zahradami, nebo si odpočiňte v klidné sauně a parních lázních. Pro ty nejmenší je vyhrazený dětský koutek, který zajišťuje nekonečné hodiny smíchu a zábavy.

Hlavní přednosti:

  • Kolekce luxusních designových studií, 1, 2 a 3 ložnicových apartmánů

  • Exkluzivní skleněná fasáda, která ji odlišuje jako architektonický mezník

  • Snadný přístup k hlavním silničním sítím, včetně Al Khail Road a Sheikh Zayed Road

  • Promyšleně upravená krajina se svěžími zelenými plochami a chodníky

  • Flexibilní a pohodlné možnosti platebního plánu

  • Osvěžující bazén pro relaxaci a rekreaci

  • Plně vybavené fitness centrum pro aktivní životní styl

  • Krásně upravené zahrady pro klidné procházky

Zde se můžete podívat na vizualizaci projektu

bottom of page