top of page

Apartmány Skyz By Danube
Projekt o počtu 808 Apartmánů

Tento jedinečný rezidenční projekt se nachází v Arjanu poblíž Miracle Garden, v sousedství silně frekventované silnice Sheikh Mohammed Bin Zayed, díky čemuž je vhodně umístěný a dobře viditelný. Z věže je výhled na Miracle Garden, Arabian Ranche a Motor city. Koncept měl vytvořit novou rezidenční destinaci, která oslavuje „středomořský život“ maximalizací využitelného venkovního prostoru prostřednictvím balkonů, teras, zahrad, parků a náměstí.

2026_1648629398.png

Vybíráme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost náš cíl

Rozvržení / půdorysy nabízených apartmánů
Ceny apartmánů začínají v Skyz By Danube již od 220.000 USD, včetně vybavení

ext_03_final_10k1.jpeg

Danube Group, spolehlivý partner

Danube Group obdržela více než 50 grantů v různých kategoriích, podpořených stabilním růstem a obrovskou důvěrou zákazníků. Filozofií skupiny je poskytovat vynikající kvalitu a vytvářet dlouhodobé partnerství.

Galerie apartmánů Skyz By Danube

Skyz By Danube, nemovitost, která nově definuje luxusní bydlení a překoná očekávání i těch nejnáročnějších

Projekt SKYZ by Danube property je unikátní rezidenční projekt nacházející se v Arjanu poblíž Miracle Garden, v sousedství silně frekventované silnice Sheikh Mohammed Bin Zayed, díky čemuž je vhodně umístěný a dobře viditelný. Věž SKYZ by Danube Dubai má výhled na zahradu Miracle Garden, arabské ranče a komunity Motor city. Koncept měl vytvořit novou rezidenční destinaci, která oslavuje „středomořský život“ maximalizací využitelného venkovního prostoru prostřednictvím balkonů, teras, zahrad, parků a náměstí. Věž je orientována tak, aby umožňovala maximální výhled a světlo do schématu a vytváří řadu „vnějších zahrad“ rozmístěných kolem budovy propojených neformální cestou s venkovním bazénem a rekreační oblastí na různých úrovních.

 

Projekt poskytuje holistické vybavení od otevřených teras, oblastí venkovních aktivit a zeleně až po vyvýšenou pěší smyčku, altány, bazény, vodopády, klub zdraví, komunitní polouzavřenou vířivku a párty sál. 

 

Tento projekt zahrnuje studia, 1BR & 2BR, s maloobchodními prodejnami.

 

 

Klíčová informace

 

  • Projekt SKYZ by Danube properties je výšková obytná věž se středomořským motivem, byty, obchody a rekreační zařízení. Jeho vývojová hodnota přesahuje 475 milionů Dh.

 

  • Struktura je rezidenčním realitním projektem v Arjanu s výhledem na Miracle Garden, Arabian Ranche a vesnice Motor City a má pohodlný přístup k dálnici Mohammed Bin Zayed.

 

  • Záměrem bylo navrhnout novou rezidenční destinaci, která oslavuje středomořský život maximalizací využitelného venkovního prostoru prostřednictvím balkonů, teras, zahrad, parků a náměstí.

 

  • Apartmány Danube Arjan jsou určeny k tomu, aby poskytovaly optimální výhledy a zároveň vpouštěly světlo do dispozice. Poskytuje několik „vnějších zahrad“ roztroušených po celé budově a propojených neformální procházkou s venkovním bazénem a zábavním areálem na různých úrovních.

 

  • Všechny koupelny budou mít italské vanové armatury "Milano".

 

  • Sky Jogging Track, první v regionu, je vyvýšená běžecká dráha pro obyvatele Skyz Tower.

 

 

DOPRAVA A PŘÍSTUP

 

Mezinárodní letiště Dubaj (DXB) je vzdáleno přibližně 28 minut a nové mezinárodní letiště Al Maktoum je vzdáleno přibližně 26 minut. Cesta autem ze Skyz u Dunaje do Dubai Mall trvá přibližně 20 minut, do Palm Jumeirah 15 minut, do Burj Al Arab 16 minut a do The Walk JBR 18 minut.

 

O ARJANOVI 

Arjan je relativně nový projekt v Dubaji, který byl otevřen v roce 2006. Nachází se v Dubaji a sousedí s Al Barsha South a Sheikh Mohammed Bin Zayed Road.

 

Arjan je developerská společnost Dubai Properties Group, která zahrnuje projekty rezidenčních nemovitostí v Arjanu, obchodní komplexy a maloobchodní zařízení. Čtvrť, které dominují nízko až středně podlažní bytové komplexy, má snadný přístup k dalším významným rezidenčním a obchodním oblastem. Obyvatelé se nemusí obávat dopravy ani hluku. Život je klidný a vynikající pro jednotlivce, kteří rádi žijí v klidné čtvrti, aniž by museli obětovat pohodlí.

 

Dalším důvodem, proč jsou byty v Danube apartments Arjan přitažlivé, jsou jejich nízké ceny. Rodiny se rozhodnou bydlet zde, protože mohou získat prostorné, moderní byty za rozumnou cenu. Ještě důležitější je, že v okolí jsou vynikající školy pro studenty všech věkových kategorií. Kids World Nursery, Raffles Nursery, Emirates British Nursery a Nord Anglia International School Dubai jsou několik příkladů. Univerzity nabízející terciární vzdělání lze nalézt také v Dubai Knowledge Park a Dubai International Academic City, méně než 20 minut od sousedství.

 

Rekreačních aktivit je zde dostatek. Miracle Garden a Butterfly Garden v Dubaji jsou oblíbenými turistickými destinacemi. Dubajský autodrom a pláž Al Sufouh jsou nedaleko.

Zde se můžete podívat na vizualizaci nabízeného projektu.

bottom of page