top of page

Apartmány Pearlz By Danube
Projekt o počtu 300 apartmánů

Rezidence PEARLZ nacházející se v Al Furjan přináší novou změnu v rezidenčním bydlení v komunitě Al Furjan. Budova byla esteticky navržena v moderním stylu, aby plynule a krásně splývala s okolím.
Pozemek se nachází v pěší vzdálenosti od stanice metra Al Furjan.
Přízemí se skládá ze vstupních hal pro rezidenty, maloobchodních prodejen, modlitebny a umývání pro muže i ženy.
Projekt přichází s vlastním unikátním seznamem vybavení, které uspokojí všechny potřeby obyvatel.

2027_1648629304.png
E03.jpeg

Vybíráme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost náš cíl

Rozvržení / půdorysy nabízených apartmánů
Ceny apartmánů začínají v Pearlz By Danube již od 335.000 USD, včetně vybavení

Danube Group, spolehlivý partner

Danube Group obdržela více než 50 grantů v různých kategoriích, podpořených stabilním růstem a obrovskou důvěrou zákazníků. Filozofií skupiny je poskytovat vynikající kvalitu a vytvářet dlouhodobé partnerství.

Galerie apartmánů Pearlz By Danube

Pearlz By Danube, nemovitost, která nově definuje výjimečné bydlení a luxusem

PEARLZ by Danube property , který se nachází v Al Furjan, přináší novou změnu v rezidenčním bydlení v komunitě Al Furjan. Budova byla esteticky navržena v moderním stylu, aby plynule a krásně splývala s okolím. Pozemek se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra Al Furjan. Přízemí se skládá ze vstupních hal pro rezidenty, maloobchodních prodejen, modlitebny a umývání pro muže i ženy. Projekt přichází s působivým seznamem vybavení, které uspokojí všechny potřeby obyvatel.

Pearlz by Danube property  je nejnovějším počinem, který poskytuje nájemcům nádherná studia a domy s 1, 2 a 3 ložnicemi v Al Furjan v Dubaji. Moderní apartmán v Pearlz by Danube nabízí 10patrovou věž s parkovacími úrovněmi na zemi, v mezipatře a na pódiu.

Zažijte kombinaci vynalézavosti a moderní třídy, která obyvatelům poskytuje bezpečný a uzavřený životní styl a úžasnou škálu život zlepšujících zařízení v projektech rezidenčních nemovitostí v al Furjan South . Rezidenční věž dělá solidní první dojem díky své skvělé adrese v Al Furjan, v docházkové vzdálenosti od stanice metra Al Furjan.

Rezidence je navržena tak, aby poskytovala výjimečné bydlení a je lemována veškerou občanskou vybaveností. V přízemí komplexu se nachází vstupní haly, dvě maloobchodní prodejny a zařízení podobná modlitebně, což umožňuje obyvatelům dělat cokoli, aniž by opustili své domovy.

Mezi lákadla patří řada exkluzivních zařízení, od hlídání dětí až po světlé kancelářské prostory pro všechny obchodní a profesionální požadavky. Tento protiproudý bazén má jedinečnou funkci, která vám umožní spálit více kalorií než kterýkoli jiný bazén.

Pearlz by Danube property , který se nachází ve čtvrti Al Furjan, je zázrakem nové éry rezidenčního bydlení ve čtvrti Al Furjan. Rezidenční projekty v Al Furjan South by Danube jsou smíšenou bytovou a vilovou komunitou v Dubaji, která nabízí příměstskou atmosféru daleko od shonu metropole. Bydlení v Al Furjan je pohodlné a klidné díky dostupnosti většiny zařízení pro životní styl. Al Furjan Pavilion je domovem několika lékáren, obchodů s potravinami, restaurací, kaváren, kadeřnictví, lázní, knihkupců a dalších podniků.

Al Furjan, jedna z nejoblíbenějších dubajských rezidenčních čtvrtí, je živá rezidenční zástavba mezi Sheikh Zayed Road a Mohammed Bin Zayed Road. Tato ultra-luxusní sbírka vil, městských domů a apartmánů se nachází mezi Discovery Gardens a Jebel Ali Village. Pearlz je jedním z rezidenčních realitních projektů v Al Furjan South a  je odlehlým útočištěm pouhých 20 minut od většiny dubajských hotspotů.

Čtvrť Pearlz by Danube Properties  poskytuje klidné a tiché prostředí, které přitahuje obyvatele a občany, kteří chtějí založit rodinu, daleko od shonu a shonu centra města. Obyvatelé a turisté na Al Furjan se mohou radovat, protože oblast zahrnuje parkoviště. V Al Furjan Club a Al Furjan Pavilion Community Center je k dispozici 300 parkovacích míst.

Zde se můžete podívat na vizualizaci nabízeného projektu.

bottom of page