top of page

Apartmány Park Tawers
Projekt o počtu 765 Apartmánů

Park Towers je moderní rezidenční komplex realizovaný developerskou společností DAMAC Properties. Komplex tvoří dvě vícepodlažní budovy, které se skládají z bytů, kanceláří a nebytových prostor. 
Jednotky jsou k dispozici ke koupi a pronájmu. Každá budova se skládá ze 49 pater, přičemž prvních sedm pater je vyhrazeno pro kanceláře. Parkoviště a maloobchodní prodejny jsou umístěny v podzemních podlažích.

Damac-Park-Towers-10.jpg.webp

Nabízíme to nejlepší na trhu
Vaše spokojenost, náš cíl

Rozvržení / vizualizace nabízených apartmánů
Ceny apartmánů začínají již od 285.500 USD, včetně vybavení

Developer Damac, spolehlivý partner

Přední developer luxusních nemovitostí v Dubaji

DAMAC Properties je součástí DAMAC Group, která od roku 1982 formuje trh luxusních nemovitostí na Středním východě a dodává ikonické rezidenční, komerční a rekreační nemovitosti na prodej v celém regionu i mimo něj.

Apartmány Park Towers, nemovitost v centru Dubaje s luxusním designem a nadstandardními interiéry

Park Towers je moderní rezidenční komplex realizovaný developerskou společností DAMAC Properties. Komplex tvoří dvě vícepodlažní budovy, které se skládají z bytů, kanceláří a nebytových prostor. Jednotky jsou k dispozici ke koupi a pronájmu. Každá budova se skládá ze 49 pater, přičemž prvních sedm pater je vyhrazeno pro kanceláře. Parkoviště a maloobchodní prodejny jsou umístěny v podzemních podlažích.

Projekt je uznáván jako jeden z nejlepších víceúčelových komplexů v regionu díky své inovativní konstrukci a víceúčelovým prostorům. Obyvatelé mohou bydlet, pracovat a nakupovat na jednom místě.

Potenciální kupci si mohou vybrat ze široké škály bytů, včetně studií a apartmánů s jednou až třemi ložnicemi o velikosti od 450 čtverečních stop (298 čtverečních metrů) do 3 200 čtverečních stop (298 metrů čtverečních). Navzdory mnoha rozdílům v dispozicích má každá nemovitost balkon s výhledem na okolní parky, kavárny a restaurace.

 

Obyvatelé si mohou užívat luxusní ubytování, které bylo navrženo tak, aby maximalizovalo pohodlí. Jednotky nabízejí unikátní designové renovace z kvalitních materiálů, které provedli odborníci s využitím moderních metod projektování. V závislosti na počtu nájemců a osobních preferencích lze vybrat nemovitosti tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější klienty.

Jedno ložnicové byty mají prodejní cenu 285.500 USD a maximální cena za jedny z nejlepších nemovitost v této budově je 726 200 USD.

 

Umístění

Park Towers se nachází v Dubajském mezinárodním finančním centru (DIFC), čtvrti v centru Dubaje. Oblast nabízí spoustu aktivit a zábavních podniků. Obyvatelé si však mohou v rámci komplexu užívat klidu a pohody.

Oblast se vyznačuje dobře rozvinutou infrastrukturou a pohodlnými dopravními možnostmi. V docházkové vzdálenosti od komplexu jsou autobusové zastávky a stanice metra, které umožňují snadné spojení do dalších částí města.

Obyvatelé mohou využít několik místních restaurací, které nabízejí širokou škálu kuchyní. Mezi nejoblíbenější restaurace patří Crab Market Restaurant & Lounge, KIZA Restaurant & Lounge a Al Safadi Restaurant. V areálu je také mnoho kaváren a snack barů.

 

DIFC má četné supermarkety a obchody s potravinami, jako jsou Spinneys, Choithrams a Al Maya Supermarket, které se nacházejí do dvou minut chůze od věží. Obyvatelé si mohou nakoupit čerstvé ovoce a zeleninu, ale i domácí potřeby.

Obyvatelé mohou využít místní školy a školky umístěné v pěší vzdálenosti od areálu. V blízkosti jsou také lázně a kosmetické salony, takže obyvatelé nemusí opouštět oblast, aby si užili péči o péči.

Park Towers se nachází v blízkosti několika atrakcí, včetně:

  • The Gate, nejstarší komerční budova v oblasti DIFC

  • Marble Walk, kde najdete restaurace a maloobchodní prodejny

  • Empty Quarter, umělecká galerie

     

Zde se můžete podívat na vizualizaci projektu

bottom of page