top of page
mayan-new-launch-in-abu-dhabi-25.jpeg

Apartmány Mayan Abu Dhabi
Projekt: 512 Luxusních apartmánů

Mayan je nový rezidenční komplex od společnosti Aldar Properties, která je jednou z předních developerských společností v Abu Dhabi. Rozsáhlé portfolio známého developera zahrnuje oblíbené projekty jako Arc Towers na ostrově Reem , Noya na ostrově Yas , AL Zeina na pláži Al Raha a mnoho dalších.

Zcela nová mayská zástavba se nachází na ostrově Yas a rezidenční komplex zahrnuje 5 budov, z nichž budova 2 a 3 jsou nejvýše položené budovy. V obou budovách je suterén, přízemí, 10 podlaží a 2 střešní podlaží (střecha a horní střecha).

Vybíráme nejlepší investiční apartmány

"Skvělá investiční příležitost"

Vizualizace projektu
apartmánů v
Mayan Abu Dhabi,
ceny již od 395.500 USD

Abú Dhabí

Abú Dhabí je plné nalezišť archeologických památek, které dokazují existenci starých civilizací na území dnešního města. Našly se zde pozůstatky kultury Umm an-Nar, které byly datovány cca do roku 3000 př. n. l. Další zbytky velmi starých osad byly nalezeny i v okolí města, třeba až u města Al Ain. Jsou také důkazy o civilizaci kolem hory Džebel Hafít. Tato lokalita je důležitá, protože ve Spojených arabských emirátech se jedná o druhou nejvyšší horu a kolem ní je mnoho zdrojů vodyjezera a téměř celoroční vlhké počasí.

Apartmanový komplex Mayan Abu Dhabi
Projekt: 512 Luxusních Apartmánů

Mayan je nový rezidenční komplex od společnosti Aldar Properties, která je jednou z předních developerských společností v Abu Dhabi. Rozsáhlé portfolio známého developera zahrnuje oblíbené projekty jako Arc Towers na ostrově Reem , Noya na ostrově Yas , AL Zeina na pláži Al Raha a mnoho dalších.

Zcela nová mayská zástavba se nachází na ostrově Yas a rezidenční komplex zahrnuje 5 budov, z nichž budova 2 a 3 jsou nejvýše položené budovy. V obou budovách je suterén, přízemí, 10 podlaží a 2 střešní podlaží (střecha a horní střecha).

V současné době je projekt dokončen. Celková plocha Mayů představuje 774 883 čtverečních stop. a všechny byty v rodinném komplexu mají balkony nebo terasy, kvalitní zvukovou izolaci a dvojitá okna. Obyvatelé Mayů si mohou vychutnat nádherný výhled na golfové hřiště a moře Arabského zálivu.

Mezi zařízení světové úrovně mayského rozvoje patří přímý přístup na pláž Yas, dobře vybavená tělocvična, společenská místnost, podzemní parkoviště, sluneční terasy, bazény pro dospělé a děti, prostory pro grilování, sauna, pára, komunitní zahrady, vnitřní a venkovní dětské rekreační oblasti a hřiště, nepřetržitá ostraha a služby concierge.

 

Cena projektu

Mayská rezidenční zástavba na ostrově Yas nabízí celkem 512 luxusních plážových domů, studií a apartmánů s 1 až 4 ložnicemi. Velikost nemovitosti prémiových rezidencí se pohybuje od 42 m2 do 840 m2, v závislosti na tom, zda se jedná o plážový dům nebo apartmán. Cena za golfové a plážové apartmány s 1 ložnicí začíná od 395.500 USD.

 

Poloha a dostupnost

Mayan se nachází v jedné z nejoblíbenějších turistických destinací v emirátu – na ostrově Yas, jehož celková plocha činí 9,7 mil čtverečních. Četné slavné atrakce ostrova jsou v těsné blízkosti rezidenční zástavby:

  • Yas Mall a Yas Mall Tančící fontána

  • Svět Ferrari

  • Vodní svět Yas Abu Dhabi

  • Golfové hřiště Yas Links Abu Dhabi

  • Západní okruh Yas Marina

  • Svět Warner Bros Abu Dhabi

Všechny destinace jsou dosažitelné za 5-10 minut jízdy.

Mayský komplex se nachází v blízkosti ulice Al Ihtiraf a na mezinárodní letiště Abu Dhabi dojedete za necelých 15 minut. Nejbližší autobusové zastávky jsou Yas Drive / Hotel Plaza a Yas Drive / Yas Hotels, přičemž obě autobusová nádraží jsou v docházkové vzdálenosti.

 

Mezi nejbližší supermarkety a obchody s potravinami na ostrově Yas patří Allday Market – Ansam, Carrefour Hypermarket a Spinneys. Yas Marina Circuit Medical Center je nejbližší lékařskou institucí a mešity na ostrově zahrnují mešitu Shaheed Jummah Mohammed Abdullah Ya Lail Al Kaabi a mešitu Yas. Ke všem výše uvedeným zařízením dojedete autem za 10 minut.

Vzdělávací zařízení v oblasti zahrnují West Yas Academy – Aldar Academies, SABIS International School – Yas Island a Yas School.

Obyvatelé mayského komplexu mají široký výběr možností stravování, protože na ostrově Yas je mnoho kaváren a restaurací: Jung Asia, Blue Grill, Filini Garden, Amerigos Mexican Bar & Restaurant, SUN Deck, Yotto Restaurant a mnoho dalších .

bottom of page